حمله مسلحانه به بودای کوچک؛ دزدان روبرتو باجو را روانه بیمارستان کردند

سرقت مسلحانه از خانه روبرتو باجو باعث جراحت و انتقال او به بیمارستان شد.

کد خبر: ۶۳۳
حمله مسلحانه به بودای کوچک؛ دزدان روبرتو باجو را روانه بیمارستان کردند

رسانه‌های ایتالیایی خبر دادند روبرتو باجو، اسطوره فوتبال ایتالیا پس از حمله دزدان مسلح به ویلای او، در حالی که مشغول تماشای مسابقه یورو ۲۰۲۴ و دیدار تیم ملی فوتبال کشورش برابر اسپانیا بود، راهی بیمارستان شد.

دزدان مسلح در این حمله، اعضای خانواده وی را گروگان گرفته و جواهرات وی و همسرش را به سرقت بردند. باجو ۵۷ ساله در خانه خود در آلتاویلا ویسنتینا، شهر کوچکی در شمال ایتالیا که تقریباً یک ساعت با ونیز فاصله دارد زندگی می‌کند که ۵ سارق حدود ساعت ۱۰ شب به وقت محلی وارد ملک شخصی او شدند. باجو سعی داشت جلوی سارقان را بگیرد که با قنداق تفنگ یکی از سارقان مضروب شد. ساعت‌ها، جواهرات و پول‌هایی که در حال حاضر از ارزش آن‌ها اطلاعاتی منتشر نشده، به سرقت رفته است.

این سرقت حدود ۴۰ دقیقه طول کشید و بعد از آن روبرتو باجو برای درمان و بخیه سر خود راهی بیمارستان شد. باجو و خانواده اش هنوز درباره این سرقت تکان دهنده اظهار نظری نکرده‌اند. اسطوره ایتالیایی تمام دوران ورزشی ۲۲ ساله خود را در ایتالیا گذراند و برای سه باشگاه پرافتخار این کشور، یوونتوس، آث‌میلان و اینتر و همچنین چند باشگاه‌ کوچک‌تر بازی کرد. او در این مدت دو عنوان قهرمانی سری‌آ را به دست آورد.

دیدگاه
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
    پربحث‌ترین
    اخبار روز سایر رسانه ها