آلومینیوم تکلیف لیموچی را روشن کرد: اولویت پرسپولیس است!

محمد رجائیان، مدیرعامل باشگاه آلومینیوم اراک، در خصوص انتقال مهدی لیموچی به پرسپولیس توضیحاتی ارائه داد و تاکید کرد که این انتقال هنوز قطعی نشده و باشگاه پرسپولیس باید باشگاه آلومینیوم را راضی کند.

کد خبر: ۷۷۹
آلومینیوم تکلیف لیموچی را روشن کرد: اولویت پرسپولیس است!

محمد رجائیان در خصوص ماجرای انتقال مهدی لیموچی اظهار داشت: باشگاه پرسپولیس از راه‌های قانونی و بدون توجه به مسائل حاشیه‌ای پیگیر موضوع بوده، اولویت ما برای این انتقال باشگاه پرسپولیس است. خود بازیکن هم برای ما مهم است که دوست داشته به پرسپولیس برود ولی هنوز قطعی نشده است.

رجائیان در مورد درآمد خوب باشگاه آلومینیوم از فروش بازیکنان گفت: جلسه‌ای که امروز داشتیم در مورد همین قانون ناظر بر سقف قراردادها بود. خودمان هم در فصل گذشته یکی دو اشتباه داشتیم که بابت آن به کمیته انضباطی معرفی شدیم. یکی همین بند فسخی است که در قرارداد لیموچی بود. این بند برای بازیکن قابلیت اجرایی ندارد.

وی افزود: "اگر قرار بود با همان ۳.۵ میلیارد تومان کار انجام شود تا الان انجام شده بود. یعنی پول را به حساب ما ریخته بودند و بر اساس آن قرارداد بسته بودند. برای اولین بار است که شفاف می‌گویم. روزی که لیموچی برای قرارداد به باشگاه ما آمد به اندازه امروز مطرح نبود. کارگروه ما گفت بند فسخی بگذارید که اگر بازیکن خوبی نبود بتوانیم نجات پیدا کنیم.

مدیرعامل آلومینیوم ادامه داد: حالا خوشبختانه به عنوان یک بازیکن خوب و الگو مطرح شده و به تیم ملی رفته است. باشگاه پرسپولیس باید باشگاه آلومینیوم را در این انتقال راضی کند. پیشنهاد ما رقمی در حدود رقم انتقال بازیکن استقلال خوزستان به سپاهان است. باشگاهداری واقعا کار سختی شده است. با این‌حال هنوز چیزی قطعی نشده است. من و درویش مرتب در تماس هستیم ولی باید تایید آخر را از هیات مدیره باشگاه خودمان بگیرم و این کار را نهایی کنم.

رجائیان درخصوص جدا شدن بازیکنان دیگر از آلومینیوم گفت: بازیکنان دیگری هم هستند که سپاهان و باشگاه‌های دیگر می‌خواهند. اسم نمی‌آورم چون می‌تواند به هیجانات کاذب نقل و انتقالات کمک کند.

وی درمورد اینکه مجتبی حسینی، سرمربی تیم، به از دست دادن بازیکنان گله‌مند است، عنوان کرد: هنر مربی مثل حسینی ساخت و تولید بازیکن و کمک کردن به فوتبال سالم باشگاهی است. حالا می‌گویند ما مذاکره نکردیم ولی می‌دانم همین الان ۴ باشگاه بزرگ کشور به دنبال او هستند. غیر از تراکتور، باشگاه‌های دیگری هم هستند. این برندینگ و برگ برنده مجتبی حسینی است.

مدیرعامل آلومینیوم تصریح کرد: باشگاه ما سعی کرده در کمال احترام و قانونمداری، فضای سالم و ارزنده‌ای را برای حسینی فراهم کند.

وی در خصوص سودآوری از فضای نقل و انتقالات گفت: حتما!

دیدگاه
پربحث‌ترین
اخبار روز سایر رسانه ها