پایان دوران پرحاشیه بیرانوند؛ محو شدنِ ستاره یا طلوعِ ستاره‌ای دیگر؟

علیرضا بیرانوند، دروازه‌بانِ محبوبِ پرسپولیس، در نهایت پس از کش‌وقوس‌های فراوان، راهیِ تیمی دیگر شد. جداییِ او که با حواشیِ زیادی همراه بود، واکنش‌های مختلفی را در بینِ هواداران و کارشناسان به دنبال داشت.

کد خبر: ۷۷۵
پایان دوران پرحاشیه بیرانوند؛ محو شدنِ ستاره یا طلوعِ ستاره‌ای دیگر؟

 

چرا بیرانوند رفت؟

بیرانوند در سالِ گذشته با فسخِ یک‌طرفه قراردادش، راهیِ استقلال شد، اما پس از مدتی کوتاه با پیشنهادِ بهترِ پرسپولیس به این تیم بازگشت. اما امسال داستان فرق می‌کرد. او که به دنبالِ افزایشِ دستمزدش بود، حاضر به تمدیدِ قرارداد با پرسپولیس نشد و در نهایت با فسخِ قراردادش، راهیِ تیمی دیگر شد.

آیا پرسپولیس از رفتنِ بیرانوند ضرر می‌کند؟

بسیاری معتقدند که جداییِ بیرانوند ضربه بزرگی به پرسپولیس خواهد زد. او در سال‌هایِ اخیر یکی از ارکانِ اصلیِ این تیم بود و نقشِ مهمی در موفقیت‌هایِ پرسپولیس داشت. با این حال، برخی دیگر نیز بر این باورند که پرسپولیس می‌تواند از این فرصت استفاده کند و دروازه‌بانِ جوانِ دیگری را به ترکیبِ خود اضافه کند.

چه کسی جایگزینِ بیرانوند می‌شود؟

هنوز مشخص نیست که چه کسی جایگزینِ بیرانوند در پرسپولیس خواهد شد. گفته می‌شود که امیررضا رفیعی، دروازه‌بانِ ذخیره‌ این تیم، گزینه اصلیِ جانشینیِ اوست.

آینده چه چیزی در انتظارِ بیرانوند است؟

باید منتظر ماند و دید که جداییِ بیرانوند از پرسپولیس چه آثاری بر آیندهِ فوتبالیِ او خواهد داشت. او در سال‌هایِ گذشته عملکردِ خوبی در پرسپولیس داشت و به عنوانِ یکی از بهترینِ دروازه‌بانانِ ایران شناخته می‌شد. اما باید دید که او می‌تواند در تیمِ جدیدش نیز عملکردِ موفقی داشته باشد یا خیر.

 

نظر شما در موردِ جداییِ بیرانوند از پرسپولیس چیست؟ در بخشِ نظرات، دیدگاهِ خود را در موردِ این اتفاق با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
پربحث‌ترین
اخبار روز سایر رسانه ها