پایان پرسپولیس و بیرانوند؛ بیرانوند امروز با تراکتور قرارداد می‌بندد

بیرانوند دیگر راهی برای بازگشت به پرسپولیس ندارد و احتمالا امروز قراردادش را با تراکتور امضا می‌کند.

کد خبر: ۷۳۶
پایان پرسپولیس و بیرانوند؛ بیرانوند امروز با تراکتور قرارداد می‌بندد

بالاخره قصه بیرانوند و پرسپولیس به سر رسید و دروازه‌بان ملی پوش سرخ‌ها پس از فسخ قراردادهای پیاپی با باشگاه پرسپولیس برای دریافت مبالغ بیشتر از این تیم جدا خواهد شد.

او که امیدوار بود همچون فصل قبل پس از فسخ قرارداد با موجی از درخواست برای بازگشت مواجه شده و با پشتوانه هواداران پرسپولیس قرارداد تازه ای را با سقف قرارداد امضا کند، هرگز فکر نمی‌کرد با چنین هجمه سنگینی از سوی هواداران و پیشکسوتان پرسپولیس مواجه شود. بیرانوند با وجود پیشنهاد خوبی که از تراکتور داشت باز هم صبر کرد تا شاید از باشگاه تماسی با او گرفته شود، اما خلاف فصل قبل این اتفاق رخ نداد و بیرو پس از سفری چند روزه با ترکیه قرار است به احتمال زیاد امروز با امضای قراردادی یک ساله به تراکتور تبریز ملحق شود.

در این میان طی چند روز گذشته مذاکراتی نیز بین یکی از نزدیکان او با یکی از مسئولان باشگاه انجام شد که به جایی نرسید تا بیرانوند احتمالا امروز در تهران با سرخپوشان تبریزی قرارداد امضا کند.

گفتنی است باشگاه پرسپولیس نیز طبق مصوبه هیات مدیره به دنبال جذب یک دروازه‌بان است و پرونده بیرانوند را در کمیته تعیین وضعیت پیگیری خواهد کرد. باید دید درنهایت در کمیته وضعیت چه رایی صادر می شود. تمام امیدواری بیرانوند به بند الحاقیه ای است که به قرارداد او اضافه شده. آن هم در شرایطی که این بند الحاقیه فعال نشده و باشگاه پرسپولیس قبل از موعد مقرر بدهی دروازه‌بان خود را پرداخت کرده است.

دیدگاه
پربحث‌ترین
اخبار روز سایر رسانه ها