مدیرعامل استقلال قبل از انتخاب رئیس جمهور مشخص نمی‌شود

به نظر می‌رسد انتخاب مدیرعامل استقلال تابع انتخابات ریاست جمهوری است.

کد خبر: ۶۹۳
مدیرعامل استقلال قبل از انتخاب رئیس جمهور مشخص نمی‌شود

به گزارش خبرورزشی، در حالی که طی یک ماه گذشته هواداران استقلال به شدت پیگیر انتخاب مدیرعامل جدید باشگاه شان بودند این موضوع با بحث انتخابات ریاست جمهوری در تاریخ هشتم تیر ماه تا حد زیادی به تعویق افتاد.

پیش از این و در مجمع عمومی باشگاه استقلال در تاریخ بیستم خرداد، قرار بود مدیرعامل جدید و اعضای هیأت مدیره تعیین شده و فرد جدید نظرش درباره ادامه یا عدم ادامه همکاری با جواد نکونام را مطرح کند.

در همین ارتباط و در پایان همان جلسه اعلام شد این موضوع ۱۴ روز به تعویق می‌افتد. پس از آن در تاریخ یکشنبه هفته جاری - سوم تیر ماه - نیز خیلی‌ها منتظر بودند تا مدیرعامل جدید باشگاه استقلال معرفی شود اما افراد نزدیک به وزارت ورزش در این باره اعلام کردند مدیران باشگاه استقلال و مالکان جدید این مجموعه منتظر انتخاب رئیس جمهور هستند تا مدیرانی را برای هدایت این تیم انتخاب کنند که با سیاست‌های دولت بعدی همراه و هم نظر باشند.

حالا از راهروهای باشگاه استقلال شنیده می‌شود در صورت دو مرحله‌ای شدن انتخابات و عدم تعیین رئیس جمهور قطعی در پایان دور اول، موضوع معرفی مدیرعامل جدید باشگاه استقلال نیز یک هفته دیگر به تعویق می‌افتد. چرا که در صورت کشیده شدن انتخابات به دور دوم – از این جمعه هشتم به آن جمعه پانزدهم تیر ماه - بار دیگر مجمع باشگاه استقلال دست نگه می‌دارد تا رئیس جدید دولت تعیین شده و سرنوشت ریاست جمهوری مشخص شود.

با این وجود از باشگاه استقلال خبر می‌رسد مالکان جدید با اختیار تام دادن به شهریاری به وی اعلام کرده‌اند برای عقب نماندن از فصل نقل و انتقالات همراه با جواد نکونام کار یارگیری و تمدید یا عدم تمدید قرارداد بازیکنان این تیم را استارت بزنند.

دیدگاه
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
    پربحث‌ترین
    اخبار روز سایر رسانه ها