واکنش امیر قلعه‌نویی به قرعه‌کشی انتخابی جام جهانی: برخی کارشناسان حب و بغض دارند

امیر قلعه‌نویی، سرمربی تیم ملی که در محل برگزاری قرعه‌کشی مرحله دوم انتخابی جام جهانی حضور داشت، پس از این مراسم درباره گروه تیم ملی اظهار نظر کرد.

کد خبر: ۶۸۶
واکنش امیر قلعه‌نویی به قرعه‌کشی انتخابی جام جهانی: برخی کارشناسان حب و بغض دارند

امیر قعله‌نویی‌ درباره قرعه‌کشی مرحله سوم مقدماتی جام‌جهانی ۲۰۲۶ و مشخص شدن رقبای ایران در این رقابت‌ها اظهار کرد: تیم‌ها به هم نزدیک شده‌اند. نتایج جام ملت‌های اروپا نشان می‌دهد دولت‌ها روی فوتبال سرمایه‌گذاری کرده‌اند و این باعث شده است فوتبال تیم‌ها به هم نزدیک بشود.

وی افزود: در گروه ما قطر قهرمان دو دوره قبل است و لیگ معتبری دارد. ازبکستان هم تیمی است که در تیم‌های پایه موفق بوده و رو به پیشرفت است. امارات هم جدیدا سرمایه‌گذاری کرده است. به هر حال ما ایران هستیم و مطمئنا به عنوان یکی از دو تیم اول صعود خواهیم کرد. امیدوارم با نتایج خوب دل ملت ایران را شاد کنیم و این وظیفه ما است.

قلعه‌نویی با اشاره به صحبت‌های برخی کارشناسان هم گفت: متاسفانه برخی کارشناسی‌ها دلایل فنی ندارد. من از همه کارشناسان می‌خواهم کمک کنند اما برخی کارشناسان دور از فوتبال بوده‌اند و گاهی هم حب و بغض دارند. امیر قلعه‌نویی مهمان است، به تیم ملی کمک کنید. در تیم ملی باز است، بیایید کمک کنید. تریبون را به کسانی بدهید که دلسوز ایران هستند نه اینکه به دنبال تسویه حساب شخصی باشند.

دیدگاه
پربحث‌ترین
اخبار روز سایر رسانه ها