تاثیر محرومیت سه مدیربرنامه بر سرنوشت ستاره خارجی استقلال

کمیته اخلاق سه مدیربرنامه را با محرومیت سنگین مواجه کرد که یکی از آن‌ها مدیربرنامه ستاره آرژانتینی استقلال است.

کد خبر: ۶۵۵
تاثیر محرومیت سه مدیربرنامه بر سرنوشت ستاره خارجی استقلال

با اعلام کمیته اخلاق علی مطوری، محمدحسین جعفرسرشت و محمد اسمعیل کابلی به دلیل نقض مقررات اخلاقی فوتبال، متخلف شناخته شده و به سه سال محرومیت از هرگونه فعالیت در حوزه فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی محکوم شدند. اما نکته این ماجرا کجاست؟ اینکه نفرات فوق جزو مدیربرنامه‌هایی هستند که اکنون در تیم‌های لیگ برتری چند بازیکن را تحت قرارداد دارند و یکی از مشهورترین فوتبالیست‌هایی که باید از آنها نام ببریم، گوستاوو بلانکو است که توسط مطوری و کابلی به ایران آورده شده است.

مهاجم آرژانتینی که جزو خوب‌های لیگ گذشته بود، اخیرا به باشگاه پیام داده که به محض فراهم شدن شرایط به ایران بازمی‌گردد تا سال دوم قراردادش را هم سپری کند. با این حال محرومیت مدیربرنامه وی احتمالا کمی در ماجرا ابهام ایجاد کند. هرچند که باید از مفاد قرارداد بلانکو با استقلال باخبر شد و شاید این محرومیت هیچ تغییری در وضعیت وی به وجود نیاورد اما کوچکترین تبعات این خبر، تردید ستاره آرژانتینی به ادامه دادن بازی در ایران است چرا که او به عنوان بازیکن خارجی، احتیاج دارد از طریق یک واسطه مطمئن با باشگاه در ارتباط باشد و امورات جانبی را رتق و فتق کند.

الان این سوال به وجود می‌آید که آیا بلانکو بدون کسانی که مسبب حضورش در استقلال شدند به کارش در این تیم ادامه می‌دهد یا تصمیم دیگری می‌گیرد؟

دیدگاه
پربحث‌ترین
اخبار روز سایر رسانه ها