باز هم تابستان، باز هم بازی بیرانوند با روح و روان هواداران پرسپولیس

علیرضا بیرانوند برای بار دوم قراردادش را با پرسپولیس فسخ کرد. اتفاقی که در روزهای اخیر انتظارش می‌رفت، چرا که این رفتارهای بیرانوند برای همه به نوعی عادی شده است.

کد خبر: ۶۱۰
باز هم تابستان، باز هم بازی بیرانوند با روح و روان هواداران پرسپولیس

علیرضا بیرانوند روز گذشته در اقدامی عجیب با حضور در سازمان لیگ فوتبال ایران قراردادش با باشگاه پرسپولیس را به صورت یکطرفه فسخ کرد تا به این ترتیب شاهد شروع ماجرای جدیدی از دروازه‌بان سرخپوشان باشیم.

پیش از این گفته می‌شد بندی در قرارداد بیرانوند وجود دارد که بر اساس آن، در صورتی که ظرف ۱۵ روز از پایان لیگ مطالباتش تسویه نشود، او می‌تواند به صورت یکطرفه قراردادش را فسخ کند. بیرو پس از دیدار تیم ملی فوتبال ایران برابر ازبکستان، در جمع خبرنگاران وجود این بند در قراردادش را تکذیب کرده بود ولی اکنون بر اساس همان بند، قراردادش را فسخ کرده است.

فسخ یک‌طرفه قرارداد از سوی بیراوند در حالی انجام پذیرفته است که یک مقام آگاه در باشگاه پرسپولیس به ایسنا گفت: نمی‌دانیم او چطور قراردادش را فسخ کرده است، چون چند روز قبل تمام مطالبات مربوط به این فصلش را، شامل اصل قرارداد و آپشن‌ها، دریافت کرده است!

برای هواداران پرسپولیس فسخ یک‌طرفه قرارداد و تصمیم‌های اینچنینی بیرانوند هرگز جدید و تازه نیست چون او پارسال هم به خاطر دریافت‌نکردن مطالبات، قراردادش را فسخ کرد و در حالی که مذاکراتی برای پیوستن به استقلال انجام داده بود، مدیران پرسپولیس او را راضی کردند که قراردادی جدید با پرسپولیس ببندد و در این تیم بماند. حالا امسال هم دقیقا همان بازی پارسال آغاز شده است. آیا پایان ماجرای امسال مشابه ماجرای سال گذشته خواهد بود یا مدیران باشگاه با توجه به پرداخت‌ مطالبات دروازه‌بان‌شان راه تازه‌ای را پیش خواهند گرفت و تصمیمی متفاوت با سال پیش در قبال بیرو اتخاذ خواهند کرد؟

دیدگاه
پربحث‌ترین
اخبار روز سایر رسانه ها