هزینه میلیاردی پرسپولیس برای نگه داشتن بیرانوند

پرسپولیس برای آنکه مانع فسخ قرارداد علیرضا بیرانوند شود، هزینه سنگینی متحمل شد.

کد خبر: ۵۹۸
هزینه میلیاردی پرسپولیس برای نگه داشتن بیرانوند

طی چند روز گذشته و بعد از قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر، شایعاتی مبنی بر فسخ یکطرفه بیرانوند به گوش رسید. علیرضا که در ششمین فصل حضور خود در پرسپولیس باز هم موفق شد با تیمش جام قهرمانی لیگ برتر را کسب کند، برای فصل بعد هم با پرسپولیس قرارداد دارد. با این حال بندی در قرارداد گلر شماره یک پرسپولیس و تیم ملی وجود داشت که اگر تا دیروز مطالبات بیرانوند پرداخت نمی‌شد، این بازیکن می‌توانست به صورت یکطرفه قراردادش را فسخ کند و راهی هر تیمی که می‌خواست بشود.

در صورت فسخ قرارداد، باشگاه پرسپولیس برای نگه داشتن بیرو باید پیشنهاد جدیدی به او می‌داد و قرارداد تازه ای با گلر ملی پوش خود امضا می‌کرد. مدیران پرسپولیس دیروز اما پول بیرانوند را به حسابش واریز کردند تا در این خصوص مشکلی پیش نیاید. اما باشگاه پرسپولیس برای ماندن بیرانوند چقدر هزینه کرد؟

پیگیری‌ها در این خصوص نشان می‌دهد باشگاه پرسپولیس دیروز ۷ میلیارد به حساب بیرانوند واریز کردند تا از فسخ یکطرفه قرارداد این بازیکن جلوگیری کنند. با این وجود باشگاه پرسپولیس با توجه به باقی ماندن تنها یک فصل از قرارداد ستاره با ارزش خود می‌خواهند پیشنهاد جدیدی به علیرضا بدهند و قرارداد بیرانوند را برای دو فصل دیگر هم تمدید کنند.

دیدگاه
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
    پربحث‌ترین
    اخبار روز سایر رسانه ها