۴۸ ساعت پایانی اوسمار ویرا و پرسپولیس

اوسمار ویرا تا دو روز دیگر فرصت دارد که وضعیت قراردادش با پرسپولیس را مشخص کند.

کد خبر: ۵۵۳
۴۸ ساعت پایانی اوسمار ویرا و پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس در حالی همچنان منتظر تعیین تکلیف آخرین وضعیت سرمربی خود است که اوسمار ویرا تا پنجشنبه هفته جاری از رضا درویش فرصت فکر کردن خواسته است.

سرمربی برزیلی سرخپوشان در نیم فصل دوم از لیگ بیست و سوم که توانست با تفکراتی فنی‌اش نهمین جام قهرمانی لیگ برتر را به ویترین سرخ‌ها اضافه کند پس از دریافت تمام و کمال پول قراردادش خواهان افزایش مبلغ آن شد که درویش هم آن را پذیرفت تا پیشنهاد ۵۵۰ هزار دلاری به همراه آپشن‌های ارزی قهرمانی بدهد.

اوسمار که رضایت کامل از مبلغ تمدید قراردادش پیدا کرد بحث خانوادگی را برای بستن قرارداد مطرح کرد که این فرصت هم تا دو روز دیگر به پایان می‌رسد.

این در حالی است که مدیرعامل باشگاه پرسپولیس امروز تصمیم دارد با هیأت مدیره باشگاه و مدیران یکی از بانک‌های عامل جلسه‌ای برگزار کرده و تصمیم نهایی خود را اتخاذ کند.

درویش به هیچ وجه حاضر نیست رقم و زمان بیشتری در اختیار ویرا بدهد. از این رو در صورتیکه این مربی تا پنجشنبه اعلام به عدم پذیرش قرارداد با پرسپولیس نکند آنها سراغ گزینه‌های دیگر می‌روند.

باید دید ویرا از فرصت ۴۸ ساعته خود برای ماندن در پرسپولیس استفاده خواهد کرد یا تصمیمی دیگری برای اینده کاری‌اش می‌گیرد که برنامه‌های باشگاه پرسپولیس را نیز تحت تأثیر خود قرار خواهد داد.

دیدگاه
پربحث‌ترین
اخبار روز سایر رسانه ها