نامه مهدی تاج به دادگستری کرمان؛ احتمال سقوط مس رفسنجان به لیگ یک

رئیس فدراسیون فوتبال در نامه‌ای به دادگستری کرمان درخواست اعلام موارد تخلف مس رفسنجان برای بررسی پرونده این باشگاه در کمیته اخلاق را کرد.

کد خبر: ۵۵۰
نامه مهدی تاج به دادگستری کرمان؛ احتمال سقوط مس رفسنجان به لیگ یک

رئیس فدراسیون فوتبال در نامه‌ای به رئیس دادگستری استان کرمان درخواست کرد که موارد مربوط به اتفاقات رخ داده در پرونده مس رفسنجان به اطلاع این نهاد برسد.

مهدی تاج در این نامه خواهان آن شده است که موارد مربوط به فساد رخ داده در پرونده مس رفسنجان درباره تعداد مسابقات، چگونگی اتفاقات رخ داده و نحوه تبانی به‌صورت مشخص به اطلاع فدراسیون برسد.

گفته می‌شود علت این موضوع، بررسی تعداد امتیازات کسب شده توسط مس رفسنجان است تا بدین ترتیب فدراسیون با آگاهی بیشتری ماجرا را پیگیری کند.

از جمله مواردی که مطرح شده، احتمال سقوط مس رفسنجان به دسته پایین‌تر است و در صورتی که به رکن قضایی فدراسیون این موضوع اثبات شود ممکن است مس به دسته پایین‌تر سقوط کند.

اینکه نماینده رفسنجان در فصل ۱۳۹۹-۱۴۰۰ در چند مسابقه به نتیجه رسیده و چند امتیاز از این طریق به دست آورده، کلید ماجراست.

با تأکید مهدی تاج، کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال به جد پیگیر موضوع است و رئیس فدراسیون تصریح کرده که باید با خاطیان این ماجرا شدیدترین برخورد صورت گیرد.

دیدگاه
پربحث‌ترین
اخبار روز سایر رسانه ها