حمیدرضا رجبی: تنها راه نجات فوتبال ایران VAR است

مربی استقلال در کنفرانس خبری پیش از دیدار برابر گل‌گهر درباره اتفاقات داوری در لیگ برتر گفت: تنها راه نجات فوتبال ما VAR است.

کد خبر: ۴۱۰
حمیدرضا رجبی: تنها راه نجات فوتبال ایران VAR است

کنفرانس خبری پیش از دیدار استقلال برابر گل‌گهر سیرجان در شرایطی برگزار شد که در جواد نکونام پس از دو مصاحبه توفانی پس از دیدار برابر نساجی و در حاشیه تمرین استقلال، امروز در این کنفرانس شرکت نکرد و حمیدرضا رجبی، دستیار او به سالن کنفرانس رفت.

رجبی درباره بازی فردا با گل گهر گفت: که بازی سختی داریم چرا که این تیم ساختار دفاعی و نظم تیمی خوبی دارد و این کار را برای ما سخت می‌کند. بچه‌های ما شرایط خوبی دارند و ریکاوری و تمرینات خوبی داشتند و امیدوارم امتیاز کامل را بگیریم و فوتبال زیبایی ارائه بدهیم.

حمدیرضا رجبی درباره این نکته که گفته می‌شود استقلال یک تیم دفاعی است هم گفت: نکته‌ای که باید بگویم این است که امسال درباره ساختار دفاعی ما بحث زیادی شده و می‌گویند استقلال تیم دفاعی است؛ ما بهترین تیم از نظر دفاع تیمی هستیم اما در فاز تهاجمی هم جزو سه تیم برتر هستیم و این نشان می‌دهد که تیم ما تیم تهاجمی نیز است. در سال‌های گذشته نیز تیم‌هایی که کمتر گل خورده داشتند شانس قهرمانی بیشتری داشتند و زمان برانکو و مجیدی این اتفاق رخ داد. من فکر می‌کنم ما در بخش هجومی به تغییرات و برنامه‌های دیگر هم نیاز داشته باشیم و بتوانیم در آینده کیفیت بهتری ارائه بدهیم.

مربی استقلال درباره حواشی داوری در روزهای گذشته اضافه کرد: این حواشی بود که در این چند روز به آن پرداخته شد و تنها راه نجات فوتبال ما VAR است تا بیاید و دیگر صحبتی نباشد. ما امیدمان به ساق بچه‌های خودمان است. تیم ما هفته‌ها صدر بود و بازیکنان لیاقت خود را نشان دادند و الان هم قهرمان هستند. ما در این دو هفته با تمام وجود می‌جنگیم و منتظر لغزش پرسپولیس هستیم و امیدواریم که بتوانیم هر ۶ امتیاز دو بازی را بگیریم.

دیدگاه
پربحث‌ترین
اخبار روز سایر رسانه ها