برگزاری دیدار استقلال - پیکان در اراک

دیدار استقلال و پیکان احتمالا در اراک برگزار خواهد شد.

کد خبر: ۴۰۸
برگزاری دیدار استقلال - پیکان در اراک

محل برگزاری دیدار پیکان و استقلال در هفته سی‌ام لیگ برتر حواشی زیادی را در روزهای گذشته ایجاد کرده است؛ پیکان در فصل جاری بازی‌های خانگی خود را در ورزشگاه پاس قوامین بدون حضور تماشاگر برگزار کرده و همین موضوع از روزهای قبل مورد اعتراض استقلالی‌ها بوده است.

استقلالی‌ها که دوست دارند در هفته پایانی لیگ برتر در حضور هواداران خود به مصاف پیکان بروند به برگزاری بازی در ورزشگاه پاس اعتراض کردند و البته این مسئله با واکنش خودروسازان نیز مواجه شده است.

در چنین شرایطی اهالی فوتبال در انتظار تصمیم سازمان لیگ و سایر مسئولان برگزاری مسابقه درباره محل برگزاری دیدار پیکان و استقلال هستند. این مسئله دیروز از جواد نکونام سرمربی استقلال هم مورد پرسش قرار گرفت که او اعلام کرد اطلاعاتی در این خصوص ندارد و مسئولان باشگاه باید پاسخ بدهند.

حالا اما بر اساس پیگیری‌ها احتمال دارد بازی پیکان و استقلال به شهر اراک برود؛ از سازمان لیگ شنیده می‌شود در صورتی که جنگ قهرمانی استقلال و پرسپولیس تا هفته پایانی ادامه‌دار باشد، احتمال برگزاری بازی پیکان و استقلال در ورزشگاه امام خمینی (ره) اراک بسیار زیاد است.

با توجه به اینکه آلومینیوم در هفته سی‌ام میهمان است و در انزلی به میدان می‌رود، امکان برگزاری دیدار پیکان و استقلال در اراک وجود دارد اما این مسئله نیازمند تایید شورای تامین استان مرکزی است.

مسئولان فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ فعلا تصمیمی در این باره اتخاذ نکرده‌اند؛ آنها منتظر برگزاری دیدارهای هفته بیست و نهم می‌مانند و در صورت ادامه‌دار شدن جدال قهرمانی تا هفته آخر برای محل برگزاری دیدار پیکان و استقلال تصمیم می‌گیرند.

گفتنی است پیکان تهران در فصل جاری از پرسپولیس هم در ورزشگاه سردار آزادگان قزوین پذیرایی کرد.

دیدگاه
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
    پربحث‌ترین
    اخبار روز سایر رسانه ها