مرادمند: دیدیم چه بلایی بر سر استقلال خوزستان مقابل آوردند

محمدحسین مرادمند مدافع استقلال گفت اگر درباره داوری صحبت کنیم فردا محروم می‌شویم.

کد خبر: ۴۰۰
مرادمند: دیدیم چه بلایی بر سر استقلال خوزستان مقابل آوردند

محمدحسین مرادمند درباره شرایط تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: وضعیت خیلی خوبی داریم. چندین هفته صدرنشین بودیم، اما این جایگاه را به‌خاطر برخی اتفاقات از دست دادیم که همه ما اتفاقات را دیدیم. اگر درباره داوری صحبت کنیم، فردا محروم می‌شویم. برخی چیزها مشخص است و نمی‌خواهم درباره جزئیات صحبت کنم. خواهش می‌کنم نظارت ویژه‌ای بر دو هفته آخر داشته باشند تا حق به حق‌دار برسد.

وی با اشاره به اتفاقات دیدار پرسپولیس - استقلال خوزستان خاطرنشان کرد: دیدیم چه بلایی بر سر تیم مظلوم استقلال خوزستان آوردند. مصاحبه پورموسوی (سرمربی استقلال خوزستان) خیلی ناراحت‌کننده بود. برخی اتفاقات اصلا فوتبالی نبود و ناراحت‌کننده است. امیدوارم هر کسی حقش را در زمین فوتبال بگیرد.

مدافع تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این پرسش که آیا شمس آذر قزوین می‌تواند پرسپولیس را متوقف کند یا خیر، بیان کرد: شمس آذر تیم بسیار خوبی است و فکر می‌کنم سعید دقیقی به بازیکنانش انگیزه بدهد. محرم نویدکیا (سرمربی مس رفسنجان) هم کاپیتان من بوده و می‌دانم چقدر سالم است. همه تیم‌ها تمام وجودشان را در این دو هفته بگذارند تا اتفاقات با عوامل فوتبالی رقم بخورد، نه عوامل غیرفوتبالی. ثمره یک سال تلاش بازیکنان در این هفته‌ها تعیین می‌شود.

مرادمند در واکنش به خبرنگاری که معتقد بود اظهارات استقلالی‌ها بعد از دیدار با نساجی سبب ناامیدی هواداران استقلال شده است، تصریح کرد: ابتدای سال کاری می‌کردند که تیم شاید به رتبه پنجم هم نرسد، اما بازیکنان و مربیان دست به دست هم دادند و استقلال هفته‌ها صدرنشین بود. با هزار روش رسانه‌ای و تفرقه انداختن گفتند که استقلال خوب بازی نمی‌کند. این مسئله در تیم ما مؤثر نبود و صدر جدول را حفظ کردیم.

«همه می‌دانند که استقلال تا حالا هم قهرمان است!»، وی ضمن بیان این جمله عنوان کرد: ما کارمان را کرده‌ایم و از هواداران می‌خواهیم کاری به حاشیه‌ها نداشته باشند. کسانی که حاشیه می‌سازند، استقلالی نیستند و هواداران به تیم ما اعتقاد داشته باشند. شک نکنید استقلال قهرمان می‌شود. از ابتدای فصل هزار مشکل داشتیم و هواداران فراموش نکنند چه اتفاقاتی بر سر ما آورند. بازیکنان ما باغیرت هستند و زیر پرچم استقلال توپ می‌زنند.

مدافع تیم فوتبال استقلال در واکنش به اظهارات عجیب یک خبرنگار که در مقابل انتقادات به‌صورت تمام‌قد از سبک بازی استقلال دفاع کرد، گفت: زمانی از ما انتقاد می‌کردند و می‌گفتند خوب بازی نمی‌کنیم که فقط یک گل زده کمتر از حریف (پرسپولیس) داشتیم و گل خورده ما هم کمتر بود. این انتقادات کاملاً بی‌مورد بود و می‌خواستند حاشیه بسازند. در نهایت حق به حق‌دار می‌رسد.

مرادمند در پاسخ به این پرسش که آیا گل قهرمانی استقلال را می‌زند یا خیر، اظهار داشت: فرقی نمی‌کند من این گل را بزنم یا ۲۵ بازیکن دیگر. می‌خواهیم دل ۴۰،۵۰ میلیون هوادار دیگر شاد شود.

دیدگاه
پربحث‌ترین
اخبار روز سایر رسانه ها