حمله تند مربی استقلال به علی خسروی: در خانه بنشین و ظرف‌ها را بشور!

مربی استقلال در در مورد محرومیت علی خسروی گفت که دیگر برای همگان همه چیز روشن شده است.

کد خبر: ۳۸۴
حمله تند مربی استقلال به علی خسروی: در خانه بنشین و ظرف‌ها را بشور!

بهزاد غلامپور درباره توقف تیم فوتبال استقلال مقابل نساجی مازندران در هفته بیست‌وهشتم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: موقعیت‌های خوبی برای گل زدن داشتیم و یک توپ ما به تیر دروازه خورد و پنالتی صد درصدمان نیز گرفته نشد. از هواداران استقلال عذرخواهی می‌کنیم، چون در هر صورت باید برنده می‌شدیم، اما اگر داور پنالتی‌مان را می‌گرفت شرایط‌مان بهتر می‌شد. از داوران می‌خواهیم در همه بازی‌ها عادلانه سوت بزنند، فرقی نمی‌کند بازی استقلال باشد یا پرسپولیس. منتظر هستیم نظارت شدیدی روی داوری‌ها در دو هفته پایانی لیگ باشد تا حق تیمی ضایع نشود، به خصوص استقلال.

وی در مورد انتقادها از نتیجه استقلال برابر نساجی تصریح کرد: از اول فصل مشکلات عدیده‌ای داشتیم و این مشکلات از زمین و آسمان روی استقلال می‌بارید. شاهکار جواد نکونام بود که تا اینجای فصل ۶۱ امتیاز داریم و هنوز هم برای قهرمانی ناامید نیستیم. کادر فنی و نکونام خیلی زحمت می‌کشند و از شش صبح تا شب کار می‌کنند. یکسری هر کاری کردند تا جلوی قهرمانی استقلال را بگیرند. اتفاقات عجیب و غریبی در باشگاه افتاد و خیلی از مسائل بود که باز نشد. اگر مدیریت وقت با ما همکاری می‌کرد قطعاً نتایج بهتری کسب می‌کردیم، ولی هیچ همکاری ندیدیم.

مربی دروازه‌بان‌های تیم فوتبال استقلال ادامه داد: هر چقدر جلوتر رفتیم شرایط کار سخت‌تر شد، اما با همت اعضای کادر فنی و بازیکنان توانستیم نتایجی رؤیایی بگیریم. باز هم می‌گویم نکونام با دست خالی شاهکار کرد و بازیکنان با تعصب و غیرت‌شان سنگ تمام گذاشتند. متأسفانه مصدومان زیادی داشتیم و بازیکنان کلیدی مثل کوین یامگا و مهدی مهدی‌پور را از دست دادیم.

غلامپور با اشاره به اظهارات فرشید سمیعی سرپرست باشگاه استقلال درباره اقدامات علی خسروی عضو کمیته داوران پیش از دیدار نساجی - استقلال خاطر نشان کرد: داوری که بازنشسته شده است، نباید این همه حرف بزند تا مورد توجه قرار بگیرد. در هیچ کجای دنیا وجود ندارد که داوری بازنشسته باشد، پست هم بگیرد و بگوید مثلاً طرفدار رئال مادرید است یا بارسلونا. این آقا بهتر است در خانه بنشیند و ظرف‌ها را بشود! هر کسی باید سر کار خودش باشد و در کار باشگاه دیگری دخالت نکند. حالا که کمیته اخلاق او را محروم کرده، دیگر برای همگان همه چیز آشکار است و بهتر است در دیگر زمینه‌ها نیز ورود کنند. اگر فوتبال ما پاک است همه کمک کنند پاک‌تر شود، اما اگر ناپاکی وجود دارد باید از این لجن‌زار خارج شود.

«زمان همه چیز را نشان می‌دهد.»، وی با بیان این جمله افزود: باشگاه استقلال مظلوم واقع شده و تنها مانده است. استقلال فقط هوادارانش را دارد و همه از خودی و غیرخودی گرفته با این تیم بد هستند. ظلمی که به استقلال شد به هیچ باشگاه دیگری در ایران نشد. امسال نابود شدیم، ولی با این شرایط، کادر فنی و بازیکنان ایستادند تا تیم را به مقصد واقعی و پاک برسانند. از هواداران می‌خواهیم برای بازی با گل‌گهر سیرجان به ورزشگاه بیایند و حمایت کنند. آنها بدانند تا آخرین لحظه می‌جنگیم تا قهرمانی پاک را بگیریم. اگر هم قهرمان نشدیم تا همین جا پاک جلو آمده‌ایم.

دیدگاه
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
    پربحث‌ترین
    اخبار روز سایر رسانه ها