اوسمار ویرا:‌ آنالیز نمی‌کنم که ببینم عیسی آل‌کثیر با اورونوف مشکل دارد یا نه!

سرمربی پرسپولیس در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار برابر استقلال خوزستان شرکت کرد.

کد خبر: ۳۴۴
اوسمار ویرا:‌ آنالیز نمی‌کنم که ببینم عیسی آل‌کثیر با اورونوف مشکل دارد یا نه!

اوسمار ویه‌را، سرمربی پرسپولیس، در نشست خبری پیش از بازی مقابل استقلال خوزستان اظهار کرد: قبل از اینکه در مورد بازی صحبت کنم، دوست داشتم به آنهایی که از حادثه اخیر عزادار هستند، تسلیت بگویم و ابراز همدردی کنم. دوباره باید به موضوع فوتبال برگردیم چون برای آن اینجا هستیم. سه بازی تا پایان لیگ مانده و هر بار اینجا هستیم متوجه می‌شویم که چقدر این بازی‌ها حساس هستند چون باعث می‌شوند به هدفمان برسیم. بازی با استقلال خوزستان دیدار خیلی مهمی برای ماست و همچنین خیلی سخت است.

او ادامه داد: بعد از تقویم فشرده که چهار روز یک بار بازی داشتیم، استراحت داشتیم و ریکاوری کردیم و برای ما خیلی خوب شد. از نظر ذهنی و فیزیکی و روانی، بچه‌ها توانستند به شرایطی که می‌خواهند برسند. استقلال خوزستان در این مدت که بازی نبوده کار کرده و ما هم روی نقاط ضعف و قوت حریف کار کردیم و امیدوارم فردا با حضور هواداران بازی خوبی انجام دهیم. استقلال خوزستان در مقایسه با نیم فصل اول بهتر شده و امیدوارم بازی خوب و جذابی برای هر دو تیم و هواداران باشد.

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه چه برنامه‌ای برای استفاده بهتر تیمش از موقعیت‌ها دارد؟ گفت: همانطور که گفتم این تعطیلات کمک کرد که بازیکنان از نظر روحی و تاکتیکی روی خودشان کار کنند و این موضوع که شما اشاره کردید هم در دستور کار ما بود. هماهنگی بیشتر و ساخت موقعیت و استفاده از آنها برای ما مهم است اما اگر دقت کنید ما در نیم فصل دوم بیشتر از هر تیمی گل زدیم و کمتر از هر تیمی گل خوردیم.

او درباره وضعیت مرتضی پورعلی گنجی و یاسین سلمانی هم گفت: در این فصل از آنها استفاده نخواهیم کرد و این اتفاق رخ نخواهد داد.

اوسمار در خصوص گفت‌وگوها برای تمدید قراردادش هم عنوان کرد: صحبت‌هایی در مورد تمدید قرارداد و برنامه ریزی فصل آینده انجام شده اما همه ما تمرکزمان را روی این سه بازی گذاشته‌ایم و بعد از فصل در موردش تصمیم‌گیری خواهیم کرد.

سرمربی پرسپولیس درباره اینکه دیده شده عیسی آل کثیر و اوستون اورونوف در خط حمله به یکدیگر پاس نمی‌دهند، با خنده گفت: ببخشید که خندیدم چون ما آنالیز نمی‌کنیم که بازیکنان با هم مشکل دارند یا نه. ممکن است بازیکنی یک پاس به عیسی بدهد و همان هم تبدیل به گل شود. پاس اورونوف به عیسی هم منجر به موقعیت شد و می‌توانست تبدیل به گل شود تا گل دوم را هم بزنیم. من به این چیزها توجه نمی‌کنم.

اوسمار در مورد اینکه چرا امید عالیشاه پشت تمام ضربات ایستگاهی حضور دارد؟ توضیح داد: اگر دقایق و مناطق مختلف زمین را نگاه کنید مهدی ترابی، سروش رفیعی و سینا اسدبیگی هم ایستگاهی می‌زنند. فرقی ندارد کدام بازیکن ضربه ایستگاهی را بزند چون همه می‌دانند که کجا باید بزنند و بازیکنان بایکدیگر هماهنگ هستند. ما یک نفر خاص نداریم که این کار را انجام دهد، ما با کادر فنی صحبت می‌کنیم و تصمیم می‌گیریم که چه کسی بزند.

او درباره اینکه در نشست‌های خبری شرکت می‌کند و درباره سایر تیم‌ها و داوری حرف نمی‌زند، عنوان کرد: در چند نشست اخیر چند ضرب المثل گفتم. وقتی در مورد داوری صحبت می‌کنیم چطور بگویم، داور مثل بلیت بخت آزمایی است؛ ممکن است گاهی به سود شما باشد و بعضی مواقع با تصمیمات اشتباه به ضرر شما اما تیمی که خوب کار کند، فرقی ندارد حریفش قوی باشد یا ضعیف، بی توجه به داوری موفق خواهد شد.

اوسمار همچنین در مورد غیبت عبدالکریم حسن عنوان کرد: فارغ از مسائل فنی شاید هرکسی هم جای من بود، این تصمیم را می‌گرفت که عبدالکریم به کشورش برود. تولد فرزند یک بار اتفاق می‌افتد و من جنبه انسانی قضیه را نگاه می‌کنم. خودم وقتی فرزندم به دنیا آمد به خاطر کارم نتوانستم او را ببینم و تا الان ناراحتم که چرا این شغل را انتخاب کردم که نتوانم فرزندم را ببینم. به همین خاطر خودم را جای او گذاشتم. او امروز سر تمرین خواهد بود.

دیدگاه
پربحث‌ترین
اخبار روز سایر رسانه ها