واکنش تند وحید قلیچ: خودت را بستی؛ الان می‌خواهی با اسم خودت را گنده کنی!

وحید قلیچ در مصاحبه‌ای به شدت به امیر عابدینی حمله کرد.

کد خبر: ۲۸۸
واکنش تند وحید قلیچ:  خودت را بستی؛ الان می‌خواهی با اسم خودت را گنده کنی!

امیر عابدینی مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس روز جمعه مدعی شد در ماجرای دعوای مهدی هاشمی‌نسب و علی پروین که در نهایت بعث رفتن هاشمی‌نسب به استقلال شد، وحید قلیچ نقش اصلی را داشته است.

درهمین رابطه وحید قلیچ به اظهارات امیر عابدینی مدیرعامل پرسپولیس که واکنش نشان داد و در این صحبت‌ها دلخوری شدیدش را اعلام کرد.

قلیچ در ابتدای صحبت‌های خود گفت: نمی‌دانم امیر عابدینی چرا این حرف‌ها را مطرح کرده است و من هیچ دخالتی در دعوای بین علی پروین و مهدی هاشمی نسب نداشتم.

وی در خصوص دعوای دو پرسپولیسی قدیمی در عربستان اظهارداشت: ماجرا از این قرار بود که هاشمی‌نسب سر میز غذا چیزی را به پرویزخان (کماسی) مربی بدنساز وقت پرسپولیس نشان داد که باعث ناراحتی او شد. کماسی این موضوع را به علی پروین منتقل کرد و باعث عصبانیت علی آقا شد. این در حالی بود که هاشمی نسب قبل از آن هم در حین تمرین در زمین حرکتی انجام داده بود که ناصر ابراهیمی ناراحت شده بود و این مساله به گوش علی پروین رسیده بود. پس از آن وقتی پرویزخان هم این ماجرا را به پروین گفت، عصبانیش از مهدی هاشمی‌نسب فوران کرد و در نهایت اتفاقات بعدی و جدایی‌اش از پرسپولیس رقم خورد. من تا امروز این موضوع را به کسی نگفته بودم اما حالا که بی خود و بی جهت پای مرا وسط کشیده‌اند، باید از خودم دفاع کنم.

مربی اسبق پرسپولیس تاکیدکرد: من تعجب می‌کنم عابدینی چرا باید این اظهارات را علیه من مطرح کند! همه این حرف‌ها به کنار؛ بروید از خود علی پروین سوال کنید. علی آقا بهتر از همه می‌داند آن زمان چه اتفاقاتی رخ داد و کی راست می‌گوید کی دروغ! من در آن ماجرا هیچ کاره بودم. من حاضرم دست روی قرآن بگذارم، عابدینی هم اگر راست می‌گوید بیاید دست روی قرآن بگذارد.

قلیچ تصریح کرد: من با هاشمی نسب چه صنمی داشتم که بخواهم عامل دعوا و درگیری‌اش با علی پروین باشم؟ عابدینی می‌خواهند خودش را گنده کند و برای این کار اسم وحید قلیچ را مطرح می‌کند. عابدینی بی خود کرده که گفته من این دعوا را به راه انداخته‌ام. آقای عابدینی خجالت بکش؛ تو زمانی رییس فدراسیون بودی چرا دروغ می‌گویی؟ یک زمانی مدیرعامل پرسپولیس بودی از قبال امثال علی دایی، مهدی مهدوی کیا و.. خودت را بستی؛ چرا الان می‌خواهی مرا خراب کنی؟

دیدگاه
پربحث‌ترین
اخبار روز سایر رسانه ها