استقلال چهار میلیارد تومان جریمه شد!

کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال استقلال را ۴ میلیارد تومان جریمه کرد.

کد خبر: ۲۸۲
استقلال چهار میلیارد تومان جریمه شد!

کمیته وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال در جدیدترین آرای خود، باشگاه استقلال را محکوم به پرداخت حق و حقوق بازیکن پیشین تیم فوتبال این باشگاه کرد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، کمیته وضعیت بازیکنان آرای خود را درباره چهار پرونده مطروحه اعلام کرد. آرای صادره به شرح زیر است:

  • با توجه به شکایت میلاد کمندانی از باشگاه خیبر خرم‌آباد، این باشگاه به پرداخت مبلغ چهار میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۱۷۵ میلیون و ۴۹۰ هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.
  • در پرونده شکایت رضا دهقانی از باشگاه نفت مسجدسلیمان، این باشگاه به پرداخت مبلغ یک میلیارد ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۳۸ میلیون و ۱۵۰ هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.
  • در پی شکایت احمد نصیری از باشگاه مس کرمان، این باشگاه به پرداخت مبلغ شش میلیارد و ۶۷۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۲۵۴ میلیون و ۴۷۰ هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.
  • با توجه به شکایت سجاد شهباززاده از باشگاه استقلال، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۴۰ میلیارد ریال بابت اصل خواسته و مبلغ یک میلیارد و ۵۲۶ میلیون ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.
دیدگاه
پربحث‌ترین
اخبار روز سایر رسانه ها