درخواست رقیب پرسپولیس از هواداران استقلال: برای تشویق ما به استادیوم بیایید

مدیرعامل رقیب پرسپولیس از هواداران استقلال درخواست کرد که برای تشویق آن‌ها به استادیوم بیایند.

کد خبر: ۲۴۴
درخواست رقیب پرسپولیس از هواداران استقلال: برای تشویق ما به استادیوم بیایید

پرسپولیس که برای کسب عنوان قهرمانی رقابت سختی با استقلال در صدر جدول رده‌بندی دارد، هفته بعد باید در استادیوم آزادی به مصاف استقلال خوزستان برود که برای بقا تلاش می‌کند. آبی‌های خوزستان روز گذشته با نتیجه دور از انتظار چهار بر یک برابر نساجی تن به شکست دادند.

امیدعلی نجفی در گفت‌وگو با آنا، درباره اینکه استقلال خوزستان دوباره در سیر نزولی قرار گرفته و در آخرین بازی خود در خانه برابر نساجی مازندران شکست سنگینی را متحمل شد اظهار کرد: رقابت برای بقا در لیگ برتر میان سه چهار تیم پایین جدول وجود دارد و هیچ تیمی به‌طور قطع سقوط نکرده است. ناامید نیستیم و با امیدواری ادامه می‌دهیم، حتماً در لیگ برتر باقی می‌مانیم. هدف ما به‌عنوان کادر مدیریت حفظ آرامش و اتمسفر مثبت درون تیم است. نسبت به هزینه‌های سایر تیم‌های لیگ برتر کمتر هزینه کردیم.

وی ادامه داد: پشتیبانی از تیم را به موقع انجام دادیم و منهای بازی با نساجی مازندران که ضعیف‌ترین بازی فصل ما بود، در نیم فصل دوم به مراتب بهتر ظاهر شدیم و در حالی که سه هفته تا پایان فصل داریم دو برابر نیم فصل اول امتیاز گرفتیم و با انگیزه بالایی بازی خواهیم کرد تا بتوانیم در سه بازی آخر خود هم امتیازات خوبی بگیریم تا در لیگ برتر بمانیم. جو تیم منفی نیست و شکست برابر نساجی امید را از تیم نگرفته، بلکه با قدرت در بازی‌های باقی‌مانده به میدان می‌رویم.

 

مدیرعامل استقلال خوزستان در مورد اینکه تعویض زودهنگام حسن پورحمیدی پس از خوردن دو گل برابر نساجی باعث شد تا با ناراحتی زمین را ترک کند و این دروازه‌بان از سوی کادرفنی در اختیار باشگاه قرار گرفته، گفت: نه این دروازه‌بان در اختیار باشگاه قرار نگرفته، بازیکن است و امکان دارد یک روز، روز بد او باشد. تمرکز و آمادگی جسمانی در این موضوع موثر است. چنین اخباری حاشیه‌هایی است که برای تیم می‌سازند. بازیکنی با تنبیه انضباطی مواجه نشده است.

وی درباره اینکه مهم‌ترین عامل در شکست تیم استقلال خوزستان برابر نساجی چه بود پاسخ داد: فوتبال برد و باخت دارد، انتظار داشتیم تا در بازی برابر نساجی مثل قبل بازی با کیفیت و زیبایی ارائه کنیم. این عواملی است که برای موفقیت یک تیم نیاز است اما فارغ از نتیجه نشد تا بازی همیشگی را ببینیم. تیم مغرورانه به داخل زمین رفت و به غرور خودشان باختند. بازیکنان با کیفیتی داریم و حسن پورحمیدی هم از بازیکنان خوب ما بوده و خواهد بود. اتفاق غیرفوتبالی باعث باخت ما نشد ولی باعث شد تا در بازی‌های بعدی با جدیت بیشتری به میدان برویم.

نجفی در خصوص دیدار مهمی که هفته آینده تیمش در خانه پرسپولیس دارد، درخواست جالبی داشت. او گفت: سه بازی آینده ما بازی‌های سختی است و بازی آسان نداریم. رقابتی که پرسپولیس با استقلال برای تصاحب قهرمانی دارد، حساسیت را برای این تیم بیشتر خواهد کرد. تیم ما در بازی‌های سخت کیفیت خوبی داشته و بازی‌های قابل قبولی ارائه کرده، ضمن اینکه در تهران تنها نیستیم و هواداران ما به ورزشگاه خواهند آمد. از طرفداران استقلال تهران که تیم‌شان با پرسپولیس در کورس است هم دعوت می‌کنم تا به ورزشگاه آزادی بیایند چون کسب امتیاز برای ما در آن بازی به سود تیم‌شان است و در اصلاح با یک تیر دونشان زده می‌شود. ان‌شاءالله که ما را تنها نخواهند گذاشت و باشگاه استقلال تهران هم اگر صلاح بداند هواداران خود را برای حمایت از تیم ما برای حضور در بازی با پرسپولیس دعوت می‌کند.

دیدگاه
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
    پربحث‌ترین
    اخبار روز سایر رسانه ها