اتفاق عجیب در پرسپولیس؛ باتجربه‌ها عامل فشار به تیم

در دو بازی اخیر پرسپولیس، دو بازیکن باتجربه پرسپولیس شرایط را برای تیم سخت کردند.

کد خبر: ۱۳۲
اتفاق عجیب در پرسپولیس؛ باتجربه‌ها عامل فشار به تیم

در دو بازی اخیر پرسپولیس اخراج دو بازیکن قرمزها، شرایط خاصی را برای سرخ پوشان ایجاد کرده است و فشار مضاعفی را برای این تیم در دو دیدار برابر سپاهان و نساجی مازندران وارد کرد.

نکته عجیب و دور از انتظار در این دو بازی، اخراج دو بازیکن باتجربه و قدیمی پرسپولیس از زمین بود که شاید انتظار بیشتری از آنها می‌رفت!

در بازی برابر سپاهان، امید عالیشاه به عنوان کاپیتان پرسپولیس به خاطر درگیری با بازیکن سپاهان در حالی از زمین اخراج شد که عصبانیت بی موقع و از کوره دررفتن بی‌جا کار دست او و پرسپولیس داد و در شرایطی که این تیم برای رسیدن به پیروزی برابر سپاهان به گل نیاز داشت، خلا اخراج او و کم شدن قدرت تیم در دقایق پایانی عملا شانس پیروزی را از پرسپولیس گرفت.

در دیدار اخیر روبروی نساجی هم اخراج سروش رفیعی در حالی رقم خورد که بی احتیاطی او و شاید خطای بی موردی که انجام داد باعث شد پرسپولیس حدود ۴۵ دقیقه را با یک بازیکن کمتر و فشار برابر نساجی در خانه اش را به ساختی پشت سربگذارد و شاید اگر خلاقیت ارونوف نبود ممکن بود این اشتباه بازیکن باتجربه پرسپولیس برای او تیمش گران تمام شود.

اشتباه از سوی بازیکن جوان را می‌تواند به پای کم تجربگی گذاشت اما این اتفاق از طرف بازیکنان باتجربه‌ای مانند عالیشاه و رفیعی نمی‌تواند توجیه قانع کننده‌ای داشته باشد.

دیدگاه
پربحث‌ترین
اخبار روز سایر رسانه ها