ماشاریپوف یک بازیکن فوق العاده، تمام عیار و موثر برای استقلال است

پیشکسوت استقلال عملکرد ماشاریپوف را ستود.

کد خبر: ۱۳۰
ماشاریپوف یک بازیکن فوق العاده، تمام عیار و موثر برای استقلال است

علیرضا اکبرپور در ارزیابی از عملکرد استقلال برابر ذوب آهن اصفهان اظهار کرد: طبیعی بود که استقلال برنده این دیدار باشد. اگر ۳ امتیاز این بازی را از دست می‌داد با بردی که پرسپولیس برابر نساجی داشت، صدرنشینی را از دست می‌داد و شرایط برای استقلال سخت می‌شد.

وی گفت: استقلال در یک غافلگیری گل خورد و برای اینکه جبران کند در نیمه دوم متفاوت از نیمه اول بازی کرد و یکی از بهترین بازی‌های استقلال در لیگ برتر بود به طوری که با یک بازی کاملا هجومی و تمام حمله توانست گل بزند و به خواسته خود برسد.

اکبرپور با اشاره به عملکرد خوب ماشاریپوف در این بازی گفت: وی یک بازیکن بسیار فوق العاده است که بازی به بازی بهتر از قبل می‌شود. در حقیقت یک بازیکن تمام عیار و موثر برای استقلال محسوب می‌شود که در تمام پست‌ها تاثیرگذار و بالاتر از سطح لیگ برتر ایران است.

بازیکن پیشین استقلال خاطرنشان کرد: استقلال نباید به همین راحتی در ابتدای بازی گل بخورد و در بازی‌های بعدی باید ضعف‌هایش را برطرف کند.

وی ضعف استقلال را در ضدحمله عنوان کرد و گفت: ذوب آهن در نیمه دوم خیلی تلاش کرد تا برای دروازه استقلال خطرساز باشد اما بی‌نتیجه بود. ذوب آهن تیم خوبی است و همیشه سعی کرده برای تیم‌های بزرگی چون استقلال و پرسپولیس مزاحمت ایجاد کند و امتیاز بگیرد. این تیم تکنیکی و سرعتی است و همواره روی ضدحمله‌ها توانسته گل بزند.

اکبرپور در پایان گفت: پرسپولیس منتظر است که استقلال امتیاز از دست بدهد تا در صدر جدول قرار بگیرد. قهرمانی استقلال دست خودش است و باید چهار قدم باقی مانده را با تمرکز و دقت بیشتر بازی کند تا به قهرمانی برسد.

دیدگاه
پربحث‌ترین
اخبار روز سایر رسانه ها