جنجال در کشتی آمریکا؛ بروکس در آستانه محرومیت

آرون بروکس پس از شکست دیوید تیلور حالا در آستانه محرومیت قرار دارد و منتظر خبر تست دوپینگ است.

کد خبر: ۱۲۳
جنجال در کشتی آمریکا؛ بروکس در آستانه محرومیت

بروکس پیش از شرکت در انتخابی آمریکا خبر تلخی را از طلای سال گذشته‌اش دریافت کرد اما موقتاً مجوز شرکت در انتخابی را گرفت و موفق به شکست تیلور شد.

درحالی که همچنان اخبار کشتی آمریکا تحت‌الشعاع شکست تیلور در انتخابی المپیک قرار دارد و امروز رسماً اعلام شد که این کشتی‌گیر در اوکلاهاما جایگزین جان اسمیت در امر مربیگری شده است، یک وب‌سایت مرتبط به ایالت آیووا خبر از دردسر آرون بروکس برنده تیلور داد.

به گزارش خبرورزشی، این وب‌سایت اعلام کرده است که پیش از برگزاری انتخابی آمریکا، خبری به بروکس اعلام شد که تست دوپینگش در مسابقات جهانی زیر ۲۳ سال ۲۰۲۳ مثبت شده است، او در این مسابقات صاحب نشان طلای ۸۶ کیلوگرم شد.

با وجود این، آمریکایی‌ها امیدوار هستند که در این خصوص خطایی اتفاق افتاده باشد و مورد مشکوک، یک اشتباه باشد، به همین دلیل به بروکس مجوز شرکت در انتخابی داده شد اما هنوز معلوم نیست امکان حضور او در المپیک وجود داشته باشد.

تا هفته آینده مشخص خواهد شد که بروکس محروم می‌شود و یا در ترکیب تیم المپیکی آمریکا به پاریس می‌آید، بنابراین اگر بروکس با محرومیت مواجه شود طبیعتاً تیلور جایگزینش خواهد شد، البته وکیل‌های کشتی آمریکا مطمئن هستند بروکس به مسابقه برمی‌گردد.

دیدگاه
پربحث‌ترین
اخبار روز سایر رسانه ها